class="no-js"> دوره مقدماتی مکالمه به زبان انگلیسی | رضا محمدی
افزودن به علاقه مندی ها

دوره مقدماتی مکالمه به زبان انگلیسی

ثبت نام
ثبت نام شده: 486 دانشجو
مدت زمان: 300 دقیقه
ویدئو: 300 دقیقه تصویری و 1250 دقیقه صوتی
سطح: مقدماتی
دوره آموزش مکالمه رضا محمدی

نمونه 8 دقیقه از تدریس دوره مقدماتی که با کیفیت FULL HD در این محصول در اختیارتان قرار می گیرد

پخش ویدیو
صاف

پکیج مقدماتی مکالمه

محتوای پکیج جامع مقدماتی حدود ۳۰۰ دقیقه آموزش تصویری و همچنین ۱۲۵۰ دقیقه آموزش صوتی به همراه فایل PDF لغت ها است که در دو حالت طبق درخواست شما قابل تهیه است :

1. در یک فلش 16GB خدمتتان حضورا ارسال می گردد.

2. می توانید به صورت دانلودی از اینترنت دریافت نمایید.

هر محصول تنها قابل اجرا بر روی یک دستگاه کامپیوتر می باشد مگر اینکه کد اضافه تهیه بفرمایید که در آن صورت روی دو دستگاه قابل استفاده می‌باشد و راهنمای نصب و فعال سازی آسان در داخل پکیج قرار داده شده است.

 • در این پکیج لغات مهم و پرکاربرد در زبان انگلیسی مخصوصا برای مکالمه تدریس شده است.
 • در این پکیج ۹ زمان واجب و اصلی گرامری به همراه چندین ساختار فرعی بسیار اساسی را به کاربردی ترین حالت ممکن آموزش خواهید دید.
 • بیش از ۵۰۰ واژه اساسی و مهم تدریس می شود.
 • به عبارت دیگر اساس و پایه زبان شما به شکل صحیحی پایه گذاری میکند.
 • علاوه بر افزایش مهارت Speaking سطح Listening و Writing شما هم متحول خواهد شد.

ویژگی دوره

 • قیمت پکیج آموزشی پس از تخفیف 20% :
 • …………………
 • ✔️پکیج با فلش تک کاربره به مبلغ 890 هزار تومان
  ✔️پکیج با فلش دو کاربره 990 هزار تومان 
  …..
  ✔️پکیج دانلودی تک کاربره 680 هزار تومان
  ✔️پکیج دانلودی دو کاربره 780 هزار تومان 
  ………………….
  توجه:
  (در صورت انتخاب پکیج دانلودی باید دقت بفرمایید که حجم فایل ها حدود ۸.۵ گیگ میباشد و نیاز به حدود ۱۷ گیگ فضای خالی برای دانلود و سپس استخراج فایل ها لازم است)

  لازم به ذکر است این محصول از شهر تهران ارسال شده و هزینه ارسال رایگان می باشد.
صاف
اگر در سطح راهنمایی و دبیرستان زبان بدانید کافی است و این دوره می تواند به طرز فوق العاده ای زبان عمومی تان را بهبود ببخشد
این دوره نه تنها برای افراد مبتدی بسیار مفید و موثر هست بلکه به آنهایی که در سطح متوسطی از زبان قرار دارند هم پیشنهاد میشه و میتونه مکمل بسیار خوبی برای معلومات شما باشد لذا از بابت مفید بودن و اثر گذاری خیالتان راحت باشد.
بر خلاف بیشر روش های آموزشی این دوره مبتنی بر تکرار و تمرین هست لذا نه تنها شما مطالب ارزشمندی را آموزش خواهید بلکه بدون نیاز به جزوه و کتاب با تکرار بسیار مطالب در وویس ها تمام محتوی براتون ماندگار و در دهنتان هک خواهد شد.
به جرات میتونم بگم برای حل مشکل گرامری شما این دوره اگر بهترین نباشد در زمره ی بهترین دوره ها ست، در هر درس شما به طور مجزا یک گرامر مفید و مهم را آموزش خواهید دید که بتوانید از آن به صورت کاربردی استفاده نمایید.
در این دوره شما نه تنها گرامرتان تقویت میگردد بلکه دایره واژگان و اصطلاح های شما نیز بالا می رود ضمن اینکه علاوه بر افزایش سطح صحبت و شنیدار، تاثیر مستقیم روی مهارت رایتینگ و ریدینگ شما خواهد گذاشت، لذا از بابت مفید بودن و اثر گذاری خیالتان راحت باشد.
به شما محصول پیشرفته رو پیشنهاد می کنیم که در دست تهیه است ، البته تا اونموقع می توانید از محصول مقدماتی به عنوان مکمل معلوماتتان بهره مند شوید

هر محصول تنها قابل اجرا بر روی یک دستگاه کامپیوتر می باشد مگر اینکه کد اضافه تهیه بفرمایید که در آن صورت روی دو دستگاه قابل استفاده می‌باشد و راهنمای نصب و فعال سازی آسان در داخل پکیج قرار داده شده است.

اولین دیدگاه را ثبت کنید.

لطفا, وارد اکانت کاربری شوید تا بتوانید نظر خود را درباره ی دوره ی آموزشی بنویسید